SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar

+16
skander kaynes kolik kız
mine93
-qizZém-
Edmund-Skandar
bbkeynes:))
Kübra_Skandy
sanane96
trcnflfytmpr
basak45
^^//!!CeMrE!!//^^
gözde
skandy*irem
*Moonbeam.
turkish_delight
skandar_elf
bilinmeyen sevgili
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
sanane96

sanane96

Kadın

Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPtsi Şub. 09, 2009 11:28 am

ya büyü falan mı yapsak bunları ayırmak için Very Happy:D
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPtsi Şub. 09, 2009 11:37 am

ya keşke skandar la tanışmanın bir imkanı olsa ama tanışsam bile benim berbat bir ingilizcem var aslında berbat değil ama diksiyon farklılığı var arada yani skandarla tanışsam bile bir işe yaramayacak :'( imkansız bir aşk bu Very Happy:D
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPtsi Şub. 09, 2009 1:59 pm

lunaaqua demiş ki:
skandy*irem demiş ki:
ama bu çocuk kendinin farkında deil galiba..tmm her şey dış görünüş deildir..yine de bu kız hiç ona göre deil..ikisini birlikte görmek irençtii..(kıskançlık (x )

cık cık cık senden bunu beklemezdim irem xD

noldu bebeim bnm..?
trcnflfytmpr

trcnflfytmpr

Kadın
Lakap : Shayde

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 10, 2009 12:22 pm

arkadaşlar o fotoğraflara bakarken fark ettim bir fotoğrafta kız kırmızı ruj sürmüş skandarn dudaı ve göğüsünce kurmızı ruj izi var yaaaa Evil or Very Mad o kızdan neffret ediyorum yaa bhüü

sanane96 cnm büyü fena fikir değilde işe yaramaz ki Very Happy ah be londra ahh londra Neutral iyide neden londra yaa Very Happy
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 10, 2009 1:59 pm

evet yaaa onu ben ilk baktığımda farkettim batsın bu dünyaaaaa bu kızı boğabiliirmmmmmm
şu uyuz kızı nerden bulmuş yaaaa Evil or Very Mad Mad
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 10, 2009 3:22 pm

öff bence de yaa..sinir şey..şu fotolara baktıkça iice sinirleniorum ://
allhaım yaa niye bu kızz !!
trcnflfytmpr

trcnflfytmpr

Kadın
Lakap : Shayde

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 8:42 am

Şeytan git londra'ya kızı bul evire çevire döv canı çıkana kadar Mad ! sonra da kızı orda bırak ne hali varsa görsn ondan önce de:
Skandyden uzak dur asla yaklaşma ona birdaha de diyo ya Evil or Very Mad

Yıkılıyırm hep böyle ama yaaa No

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 11:36 am

benn o kızı yerim yaa... haşlarım onuu tipsizz.......Smile
koca ağzını yırtarımmm.facebookunu buldum ekledim kabul etmedi.
liberty sky diye arayın:(
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 12:13 pm

evet ya katılıyorum Evil or Very Mad ben o kızı bi elime geçirirsem onu kimse elimden alamzzzzz !!!!!!
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 1:09 pm

sky ne alakaysa artık :/ sinir şeyy..hep böle kıslar şanslı oluyo zaten yaa :s
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:40 pm

evet ya ben de liberty sky ekledım kabl etmedı uyuz , çek cumhuriyetı ağına katıldım profili yıne de gözükmüyor ama maleseff !!!
bu arada skandar 2011 de" magic school boy:datin with magic school girl" adlı i filmde rol alcakmış filmin ismi de sihirli okulun erkeği sihirli okulun kızıyla çıkıyo gibi bişi sanırım cevirebildiim kadarıyla =)) film hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?? =) Smile
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 13, 2009 12:39 pm

ayy inanamıorum senden alıyorum bu harika haberi cnm:)) nerden örendin yani kesin mi acaba??
basak45

basak45

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPaz Şub. 15, 2009 11:50 am

''sihirli okulun erkeği sihirli okulun kızıyla çıkıyo'' biraz çelişkili değil mi yha basroldeyse kız arkası mı oluo şimdi Shocked
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPaz Şub. 15, 2009 2:13 pm

malesef evet..rol arkadaşını kim oynicak çok merak ediyorum..
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 17, 2009 8:18 am

beni oynatsınlar süper oynarım Very Happy:D umarım gerçekten skandara yakışan güel bir kız oynatırlar
basak45

basak45

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 18, 2009 6:35 am

kız güzel de olsn çirkin de olsn farketmz onu rol icabı olsa bile bi kızla görmeye dayanamam Evil or Very Mad üff oynamasn o filmde yha
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 18, 2009 12:01 pm

aslında çok güsel olmasın daha çok kıskanırım ://
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 18, 2009 12:04 pm

aslında evet çok güzel olmasın daha çok kıskanırım Very Happy:D hiç oynatmasınlar ya başka çocuk mu yok oynatacak
basak45

basak45

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 18, 2009 12:23 pm

bencede Twisted Evil
Edmund-Skandar

Edmund-Skandar

Kadın
Lakap : Vaazcı..xD

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 7:29 am

Her gece onu düşünüorm.. Birgün beLki diorum... Hiçbirşey imkansız deiLdir diorum.. Ama oLmuor.. AsLa oLmayacak şeyLerin peşinden koşu0rm..Bu fotoLar kaLbimi çok kırıy0R.. beLkide bu daha iidr..
BiLmiorm..onuda çok seviorm.... Hepsi hayaL... HayaLLerimi sudan çıkaramıyacağım asLa..Çünkü onLar suyya düştü...
-qizZém-

-qizZém-

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:00 pm

bizz kimmm Skandar kimmm . Crying or Very sad Crying or Very sad
ben normalde hep böle şeyler dediler mi bana karsı cıkıom sanane fln die ama şimdi basbasaız ya insan kendini kandıramıo .
bizi birTek biz anLarız ... [ umrm bu ozLu konusmamdn bşi anLayan oLr ] Very Happy
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:22 pm

evet canım dediin gibi bizi birtek biz anlarız..ztn özlü konuşmandan çok şey annadım ben..katılıorum sana hayatım..neyse ki böle bi konuda birbirini anlayabilen bizler biraradayız..=)
Edmund-Skandar

Edmund-Skandar

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:24 pm

Olmuyacak şeyLer.. Ama doğru kendimizide kandıramayız.. Ama hani küçük bir ihtimaL vardır beLki birgün deriz ya... İşte o teseLLi eder bizi... Yoksa bu durum çok koyuyor insana..
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:29 pm

belki bi gün diye teselli oluyo insan ama bi yandan da hayır olmicak diyorum çünkü o çok uzakta..tesadüfünün bile imkansız geldiği anlar çok oluyo ://
Edmund-Skandar

Edmund-Skandar

Kadın

MesajKonu: Geri: Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar   Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 19, 2009 12:32 pm

ya hep ya hiç...

Hiçbiryerde Görmediğiniz Foto.lar
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-