SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SKFT Günlüğü.

+4
skandy*irem
*Moonbeam.
^^//!!CeMrE!!//^^
DarkShines
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 11:18 am

19.47

Canımın üçü seni <3 (: Kader ortağım Sad Sad Beni bir sen anlarsın bebeğim!
Ayrıca sen zaten öyle davranıyorsun birtanem bana..Lü lü lü lü I love you

Bugün de birkaç jean bakmak için çıktık alışverişe.Ve tahmin edeceğiniz gibi hiçbir şey alamadan döndüm ): Ne şanssızım , ağlamak istiyorum!
Ve bugün yine bazı sebeplerden ötürü depresyona girer gibi oldum! Oruçlu oruçlu depresyona girersem hiç çekilmez olurum valla , diye düşünerek müzik dinledim bir süre.İyi ki müzik var kızlar..Bayağı iyi geliyor (: Yeri gelmişken ; müzik forevır!!!
Bir deeee...Tabii ki Cenk'ime sarıldım sıkı sıkı.İç dünyamda tabi Sad Olsun , iyi geliyor bana (: Biraz önce de canım küzenimi aradım.Ordan burdan konuştuk.Yanıma gelecek bu saatte.Seviyorum bu kızı (: Öyle işte..Yine dupdurgun bir gündü.Ama güzeldi (:

Aysu'ma katılaraktan hepinizin Ramazan Bayramını kutluyorum bebeklerim..
Sizi seviyorum.. (:
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 22, 2009 4:27 pm

1.26

Bugün iftara dışarıya çıktık vs vs.

Evet, burası iyice bizim ortam oldu İrem. Very Happy
Konuşmalıyız konuşmalıyız, her dakika daha çok ihtiyaç duruyorum...
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 24, 2009 9:44 am

18.38..

Bugün de mekan Mecidiyeköy'dü..En güzel yanı da sonra KFC'ye gidip tıkındığım dakikalardı.Yakında patlayacağım ): Şimdi ise yorgunum birazcık.Bakalım gün daha uzun , bir şeyler bulacağım yapacak (;

Valla Aysu'm , kuşum yakında buradan başlarız biz sohbete (:
Benim de çoo...ook ihtiyacım var sana ama Msn'e girmeye korkar oldum birtanem Sad
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptyPtsi Ağus. 24, 2009 11:00 am

Günlük dışı:

Ç. dışı gir ben seni korurum. xD
Dahlia*
Moderatör
Dahlia*

Kadın
Lakap : Cissy

MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptyCuma Ağus. 28, 2009 7:51 am

İlk defa yazıyorum evet başlıyorum Very Happy

Saat 16:48 gibi bir şey sanırım öyle hala hazırda görebiliyorum. Very Happy Okulların açılmasına her ne kadar az kalmış olsada ben memleketten uzak Eskişehir'de mutlu mesut yaşıyorum.Sırf filmin çekimini görmek için koştura koştura Anadolu Üniversitesin'e gittim bugün ve istediğim şeyi başardım çekimlere yetiştim. Çekimlerden sonra arkadaşlarla beraber twenty-six'de oturup biraları yudumladıktan sonra biraz ayık ve biraz sarhoş kafayla evin yolunu tuttum.En sonunda ise işte Pc'imin başına oturup Skandartr.darkbb.com'a girip SKFT başlığı altında bugünkü uğraşlarımı yazıyorum. SON
http://twitter.com/SkandyDahlia
rockysara

rockysara

Kadın
Lakap : tatlı cadı

MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 29, 2009 10:52 am

Saat 19:45 iftara az kaldı.Ve ben açlıktan ölüyorum..
Ayrıca sinir krizleri geçiriyorum.Bir hata yaptımBütün arkadaşlığımızı bana olan güveninide kaybettirdim.. ve hayatımda çok sık yapmadığım birşey yaptım.özür diledim.Bütün gururumu ayaklar altına alarak ondan özür diledim..şuan ondan hem hoşlanıyorum hemde nefret ediyorum!sinir bozucu bu durumdan bir an önce kurtulmak istiyorum. Neutral
DarkShines
Moderatör
DarkShines

Kadın
Lakap : Lini, g** lalesi(bu sadece Cemre için)

MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 20, 2009 1:56 pm

Yüzüme tükürün lan. Siteye çok uzun zamandır ilk defa girdim. Çok kişinin doğum günüsünü kaçırmışım burdan her birinize sevgiler. Ama siteyi özlemişim çünkü bana çok önemli bir dost kazandırdı.

Bugün malum bayramın ilk günüydü. Gittik büyüklerimizin elini öptük, öpüştük. Öpüştük derken yanlış anlaşılmasın, akraba olayları sakatlıklara yol açıyor mazallah.

HHL'den harika bir bayram hediyesi geldi bizlere. Nanananafile. Selenananana ama Nana döver. Salvo'dan neden bu kadar kötü bir şarkı geldi anlamadım ama Frekans'a eridim resmen. Are you motherf**kers ready for the new s**t? diyorum başka bir şey demiyorum. Her şey açık çünkü. Cümlede benim cümlem HHL'den çalmadım, almadım. Yanlış olmasın.

Sitenin yeni hali hoşuma gitti. Kim yaptıysa ellerinden öperim, bayram vasıtasıyla harçlığımıda isterim.

İçmedim ama kafam kıyak. Fakat verdiğim rahatsızlıktan dolayıda mutluyum. Seviliyorsunuz Skandar fanları.
Dahlia*
Moderatör
Dahlia*

Kadın
Lakap : Cissy

MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptyPaz Eyl. 20, 2009 2:12 pm

Imm... Ben de yazabilir miyim (?)
Sanırım izin var xD

Imm bugün bilindiği üzere şeker bayramı. Herkesin de mecburiyetten doğan sabahın köründe kalkma gereğini ne yazık ki bizde uyguladık. Ve saat 08.00 gibi kalktık. ( Daha erken de olabilir. ) Bayramlaşmalar , vs. köye gittik. Dün benim doğum günüm olması sebebiyetiyle Arefe günü diye kutluyamamıştık. Mezar üstü gezmesi filan.
Bugün kutlama işinide yaptık. Ve günüm de tamamen böyle bitti. Hiç bir değişik bişi olmadı ne yazık ki.

~

Ayy unutmadan burdan herkesin bayramını kutlayayım.

~

Geceniz barda ,
Gündüzünüz beach clubta olsun.
Altınızda BMW araba olsun.
Vurun şişenin dibine kafanız güzel ,
Bayramınız mübarek olsun. xD
http://twitter.com/SkandyDahlia
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptySalı Eyl. 22, 2009 4:14 am

Bugün sevgili babam tarafından dün 02.00de yatmış olmama rağmen sabahın köründe kaldırıldım kahvaltımı aç ayılar gibi yaptım ve tüm masayı sildim süpürdüm sonra bilgisayarın başına geçitm ve yaklaşık üç saattir pc başındayım ve sıkıntıdan patladııım Very Happy
^^//!!CeMrE!!//^^
Moderatör
^^//!!CeMrE!!//^^

Kadın

MesajKonu: Geri: SKFT Günlüğü.   SKFT Günlüğü. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ocak 09, 2010 12:19 am

Sevgili Tanrım..
Birileri elimde kalacak haberin olsun.

SKFT Günlüğü.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2