SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...

+9
trcnflfytmpr
^^//!!CeMrE!!//^^
*Moonbeam.
Layla
skandy*irem
gözde
_b_e_y_z_@
elif20
bbkeynes:))
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj

Kadın

Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... Empty
MesajKonu: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPaz Ara. 13, 2009 7:26 am

Bu çocuk tipspzlerden mi hoşlanıyor ne?

Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... 3b354a64382d9766ce08872n
Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... 16141185428401373165094
Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... 16141185427266373165094

Ben artık Skandar'a kızamıyorum. Çocuk genç sevgilisi olucak heralde. Hem kızlar çok çirkin o yüzden sorun yok. Smile

Flood yapmayınız, ekleyeceklerinizi "Edit" tuşuna basarak mesajınıza yazınız.
elif20

elif20

Kadın
Lakap : cadi

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPaz Ara. 13, 2009 9:46 am

Ya bu kız çok çirkin inanmıyorum ya.Hep tipsizlerle çıkıyor.
_b_e_y_z_@

_b_e_y_z_@

Kadın
Lakap : BeyzosHh,Tekvandocu,Metalci .. xD

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPaz Ara. 13, 2009 12:09 pm

Bu zayıfmış. Very Happy Gözüm tuttu.
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptySalı Ara. 15, 2009 12:54 pm

Allah'ım inanmıyorum ya of katılıyorum gerçekten bu tipsizde ne bulmuş ya liberty bile daha iyidi bundan of ağlamak istiyorum!

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyCuma Ara. 18, 2009 2:15 pm

Seraphine Chapman De Lussy.Facebookda arayın resmi falan çıkıyor.
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyC.tesi Ara. 19, 2009 10:36 am

Kızın profilinden resimlerine filan baktım . Çok tipsiz ya skandar ne bulmuş bunda .Ayrıca kız 92'liymiş..

Ne zamandan beri çıkıyorlar ? Kızın soyadını bilen var mı ?

Flood yapmayınız, ekleyeceklerinizi "Edit" tuşuna basarak mesajınıza yazınız.
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 12:53 pm

...Ne diyebilirim ki artık ya ://
Bu kadar kendimizi paralıyoruz şu tipsiz kızlar yüzünden..Bir kere de kendi denginde biriyle çıksın off!!! Kızı hiiiiiiiiç beğenmedim ben..Şu an çok kırgın ve yıkığım Crying or Very sad Sad Crying or Very sad

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPerş. Ara. 24, 2009 10:39 am

Gözde sen kızın resimlerini nerden buldun?Ben facebookda baktım ama sadece profil fotoğrafı gözüküyor!Hem face de arayın diyen bile bendim nasıl oldu da göremedim?Smile
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPerş. Ara. 24, 2009 12:11 pm

Benim facebook' ta ayrı bir hesabım var , ordan ekledim seraphineyi fakat kabul etmemiş ama arkadaşlık isteğinden sonra kızın profilini , tüm resimlerini görebiliyorum .. Nasıl oldu ben de bilmiyorum =) ya kızın resimlerini görünce şok oldum gerçi bana düşmez onun yaşam tarzını eleştirmek ama fotoğraflarına resmen bir takım uygunsuz resimler koymuş .. Yani sanki her yerini , herkese gösterme çabasında bu da bana kızın böyle bir ortamda o tür resimleri paylaşmasından dolayı ne kadar kalitesiz olduğunu gösterdi ve inanırmısınız gerçekten skandarın böyle birisiyle çıkabildiğine hala inanamıyorum ve skandarın bu kadar da midesiz olabileceğini düşünemiyorum yanlış anlamayın olayı güzellik , çirkinlik boyutundan değerlendirmiyorum. Ama bu sefer gerçekten skandar da seviyesini benim gözümde bayağı bir düşürmüş oldu .. Artık skandar eskisi gibi değil benim için . ben ne yaparsam yapayım bu 4 senelik saplantı sanırım bitiyor gibi .. Kısaca bu defa hiç olmadı skandar hem de hiç .. ama bize ne demek düşer ki , sana o insan sıfatını bile yakıştıramadığım sevgilinle mutluluklar ...

skandy*irem demiş ki:
...Ne diyebilirim ki artık ya ://
Bu kadar kendimizi paralıyoruz şu tipsiz kızlar yüzünden..Bir kere de kendi denginde biriyle çıksın off!!! Kızı hiiiiiiiiç beğenmedim ben..Şu an çok kırgın ve yıkığım Crying or Very sad Sad Crying or Very sad

Ayrıca , sana katılıyorum skandy*irem , artık kendimizi bu kadar üzmeyelim bence biz ne dersek ne diyelim Mevlananın da dediği gibi ; İsa'nın eşeğinden şeker esirgenmez ama eşek yaratılışı bakımından otu beğenir .. Wink
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyC.tesi Ara. 26, 2009 5:42 am

Elimizde değil işte ://
İnsan ne olursa olsun üzülüyor Sad
_b_e_y_z_@

_b_e_y_z_@

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyC.tesi Ara. 26, 2009 11:04 am

Ben artık üzülmüyorum. Onu sevmek saçma geliyor, yani ünlü birini. Very Happy
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyC.tesi Ara. 26, 2009 12:07 pm

_b_e_y_z_@ demiş ki:
Ben artık üzülmüyorum. Onu sevmek saçma geliyor, yani ünlü birini. Very Happy

Artık , ben de senin gibi düşünüyorum .. Ya tamam sevmek güzel şey ama bir yere kadar insan da artık dayanamıyor ..
Layla

Layla

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyÇarş. Ara. 30, 2009 4:41 am

Haklısınız.Bence üzülmeyelim sonuçta bunlar geilip geçici hevesler liberty nasıl gittiyse bu da gidebilir
_b_e_y_z_@

_b_e_y_z_@

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPerş. Ara. 31, 2009 11:38 am

Ben üzülmüyorum, çünkü sevmiyorum. Very Happy Ama kiminle çıktığını merak ediyorum.Garip bi şey işte. Neutral
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyCuma Ocak 01, 2010 4:18 am

Bana üçüncü resimde Skandar'ın kafası kesilmiş gibi geldi. Kızın Face'inde de Skandar'la fotoğrafları yok. Ne ayak?
^^//!!CeMrE!!//^^
Moderatör
^^//!!CeMrE!!//^^

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyCuma Ocak 01, 2010 9:37 am

Of ne kadar kıskançsınız oğlum xd
Abi kız o kadar tiskinç bir şey değil tamam güzel de değil ama ..
Sorun haline getirmeyin bu evlat elnde sonunda evlenecek evlendiği kıza naparsınız bilemem artık xd

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyCuma Ocak 01, 2010 4:11 pm

Abi hiç takmayın.Ben kızın Facebook'unu yani resimlerini görüyorum çünkü arkadaşıyla arkadasım.Skandar'la bu kız çıkmıyorlar. Ayrıca Skandar da çok şanslı valla ben de onun yerinde olsam o kızla çıkardım. Ben asıl şu anda kiminle çıktığını merak ediyorum. Ayrıca Skandar'ın Facebook'unu buldum ismi Skandar diye geçmiyor. Smile
^^//!!CeMrE!!//^^
Moderatör
^^//!!CeMrE!!//^^

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 1:45 am

Neymiş neymiş peki ?
drunken
((Sanki bakacağm da xdxxd ))
Site için sordum yani Very Happy:D
elif20

elif20

Kadın
Lakap : cadi

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 7:29 am

Aaa evet ne olarak geçiyor.Bir söylesen çok mutlu oluyrum=)
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 9:45 am

Kızın profilini ben de görebiliyorum , resimlerini filan Skandar'la toplu arkadaş grubunda çekildiği bir fotoğrafı var .. Ayrıca kızda Henry Keynes de ekli , çıkıyorlar yani..
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPaz Ocak 03, 2010 11:03 am

Henry ve Skandar arkadaşı olamaz mı? Liberty'nin ne biçim fotoğrafları vardı Skandar'la bulabildiğimiz kadarıyla. Bence çıkmıyorlar arkadaşlardır. Bu kız Liberty'den daha kötü huy olarak bence, sanmıyorum ki fotoğrafları Face'e koymazdı. (Bir de yazabilsem.)
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPaz Ocak 03, 2010 11:30 am

Ya aslında ilk de ben de öyle düşünmüştüm çıkmıyorlar diye , çünkü kızın face de öyle fotoğrafları var ki insan şaşırıyor skandar nasıl böyle biriyle çıkabiliyor diye ..
trcnflfytmpr

trcnflfytmpr

Kadın
Lakap : Shayde

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPaz Ocak 03, 2010 12:02 pm

Eğer sevgilisiyse de hayırlı olsun değilse de bahtı açık olsun xP
Layla

Layla

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptyPtsi Ocak 04, 2010 7:43 am

Evett. Very Happy Farkettim ama 2. resimde kesilmiş gibi durmuyor hem elele tutuşmuşlar 3. de belki çıktığı değildir. Very Happy
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...   Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine... EmptySalı Ocak 12, 2010 11:23 am

gözde demiş ki:
Ya aslında ilk de ben de öyle düşünmüştüm çıkmıyorlar diye , çünkü kızın face de öyle fotoğrafları var ki insan şaşırıyor skandar nasıl böyle biriyle çıkabiliyor diye ..

Iyyk :/ Böyle düşünmekten ben de kendimi alamıyorum canım..Belki de çıkmıyorlardır.Aysu'nun söylediklerini düşününce rahatladım sanırım biraz..(:

Skandar ve yeni sevgilisi Seraphine...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Skandar ve Sevgilisi
» Yeni Resimler : National Movie Awards
» Skandar!