SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nefret edilebilecek türden espriler >_>

+3
turkish_delight
skandy*irem
Skandy**
7 posters
YazarMesaj
Skandy**
Admin
Skandy**

Kadın

Nefret edilebilecek türden espriler >_> Empty
MesajKonu: Nefret edilebilecek türden espriler >_>   Nefret edilebilecek türden espriler >_> EmptyPerş. Tem. 31, 2008 5:52 am

Bosluktaki fil'e ne denir? Fil in the blanks!

Yikanan Ton'a ne denir? Washington!

Adamin biri birgün kafasini islatmadan sampuanlamaya baslamis. Annesi de: -Olm hiç saç islatilmadan sampuanlanir mi? deyince adam: ama anne bu sampuan da "kuru saçlar için" yaziyor!!!

Geçen gün bir taksi çevirdim; hala dönüyo!

Apo bir gün militanlarina "4 bölü 2 kaç eder?" diye sormus! Hepsi bir agizdan "üüüüüüüüüçççççççççç!" diye bagirmislar. Apo sinirlenmis. Ayaga kalkmis ve bagrarak: "Siz ne biçim bölücü örgütsünüz?" demis.

Adamin birinin elinde koltuk yayi, keman yayi, amortisör yayi gibi yaylar varmis. Bunlari sirayla isiriyormus. Bunu gören arkadasi meraklanip ne yaptigini sormus. Adam da yanitlamis:
-Yayla lezzet testi.

Delinin birisi saatini hastane bahçesindeki havuza atmis. Bunu gören arkadasi yanina yanasmis ve konusmaya baslamislar:
-Niye attin saati havuza?
-Nasil yüzdügünü görmek için.
-Peki, kurdun mu?
-Hayir.
-Enayi, hiç kurmadan yüzer mi??

Bankta oturan adamin yanina birisi yaklasmis ve "Affedersiniz, oturabilir miyim?" diye sormus. "Tabii! Buyrun, oturun". demis ve der demez de derinden bir ses duymus: ZOOOORRRRRTTTTTTTTTT!!!!!! Adam saskin saskin bakarken digeri siritarak "Tesekkür ederim, sagolasiniz." demis.

Temel'i süpermarket önünde kocaman bir orkid paketiyle gören Cemal ne yapacagini sorunca Temel,
- Pununla tenis oynayapilirsun, pisiklete pinepilirsun, ata pinepilirsun, tenuze cirepiliysun,... demis.

Karadenizlinin birisi bara girmis 'barmen bey' demis, 'limonsuz tekila'
Barmen: Beyefendi limonumuz kalmadi kusura bakmayin portakalsiz versek
olur mu?

Sisman adamin biri bir gün yolda yürürken karsisina bir cin çikmis. Bu cin hemen adamin yanina yanasip adama: "Dile benden ne dilersen! Üç istegini yerine getiricem!" demis. Adamda sevinmis ve=> "1)Ince olmak istiyorum! 2) Yillardir hep kadinlardan uzak kaldim! Kadinlara yaklasmak istiyorum. ve son olarak ta 3) kanatlarim olsun ki uçayim!" demis! Bir iki saniye sonra adam kanatli orkid ped olmus!

Bir gün Temel sürekli bi göbegin çevresinde arabayla dönüp duruyormus! Yaninda oturan Dursun: "Ula Temel neden sürekli döniisin?" demis. Temelde: "Ula Dursun! Sinyal takildu da ondan!" demis!!

Adamin birinin iki kulagi da yanmis!! Hastanede, neden yandigini sorunca: "ütüyü telefon zannettim!" demis!! Doktorlar: "E peki dier kulagin nasi yandi?" diince, adamda: "Telefonla ambulans çagirmak istedim!" demis!!

Annesi Ahmet'e: "Weli toplantisi ne zaman Ahmet?" diye sorunca Ahmet: " Ama anne daha Aliler toplanmadiki!" der!

Biliyomusun: sen yüzme bilmesen ve denize girsen bile batmazsin çünkü tipin kayik!!

Temel, Fransa'ya gitmis. Tabelada Fransa yaziyomus!! Oda "AAA! Burayida mi Sabanci aldi?" demis!

Temel kapiciymis, ve asansör bozulmus! Oda üstüne not yazmis: "Asansör bozuktur, lütfen yan apartmaninkini kullaniniz!"

Yagmur yagmis, kar peynir!

Heryerim tutuldu bi kulaklarim tutulmadi. O zaman bende onu kiraya weririm!!

Kitabim ewde kalmis, çünkü onun bi kocasi yook!!

Oglumun adini mafya koydum, artik bi mafya babasiyim!

Sakin ha bi hamster'a seker serpip, "AA! Ne seker bi Hamster!" demeyin.

Adam karisina "inek" demis, birlikte asagi inmisler!!

Bebeginiz oldu gözünüz aydin, kulaklariniz manisa.

Seni görünce gözlerim dolar, kulaklarim mark

Saçinizi nasil keselim?
-Sessiz!!

--------------------------------------------------------------------------------

Ciciolina'nin apandisti nerde?
-Içeri girince solda!

--------------------------------------------------------------------------------

Hakan Sükür maçta sakatlaninca onu kim tasir?
Hakan Tasiyan!

Rahat bir askerlik yapmakta olan Temel'e arkadaslari sorar:
-Sen buraya torpille mi geldin?
-Yoo! Otobüsle geldim! : )

Papaganin biri varmis 2 ayagi da iple bagliymis sag ayagini çekince ingilizce
konusuyomus sol ayagini çekince ne yapar ?
-Düser

Temel Tirabzon-Istanbul uçaginin kaptan pilotudur.Istanbuldan havlanmis
temelin uçagi.Uçak zonguldak üzerine gelirken bir sarsinti olmus,yolcular
paniklemis.temel anons yaparak "tikkat.tikkat kaptaniniz konusuyor.panige gerek
yoktur sukunetinizi koruyun" demis .yolcular rahatlamis.Sinop üzerine de bir sarsintidaha geçirmis temel gene anons yaparak yolculari sakinlestirmis.Samsun
üzerinde bir sarsinti daha temel mikrofonu eline alarak yolculara söyle
seslenmis."Eshedü Enlaaa.....

-baba: ya kizim!Ne diye kürtaj oldun!Hani mühendis olacaktin?

Çekyat a niye çekyat denir???? Çünkü itotur diyemiyecegimizden

Bir adam apartmanin 20. katindan atlamis birsey olmamii neden ??? Çünkü apartman
20. kattan basliyormus

Limon deyip geçme çünkü parola limon degil

Porsiyonlari mi arttirdiniz yoksa bu tavuk gögsü silikonlu mu?

Ögretmeni Temel'e -Oglum bana bi daire çiz der
temel'de hocam daire çaok pahali olur ben size bir gecekondu çiziyim der

***=> Kursunlar çok utangaçtir; ondan adres sormazlar!***(yeni)

=>Balgam ismi nerden gelir?
Bal gibi tatli sakiz(gum) gibi yumusak oldugundan.

=>En sisman kiz kimdir? FATma

=>Adamin tekinin kalbi çalismiyormus neden?
Adam tas kalpliymis.

=>Türkiye'deki en sikilgan yöre neresidir?
Karadeniz'deki Of yöresi.

=>Inekler geyik degildir, geyikler de inek degildir de ondan Gönül isterdi ki
savaslar olmasin. Ama Gönül öleli iki yil oluyor.

=>Cin Ali mavi mürekkebe düserse ne olur? Blue Jean.

=>Tüm kadinlar altindir. Erkekler de üstün.

=>Sigara böregine DIKKAT!!! Tiryakilik yapabilir.

=>Zil çaldi mi? Hayir zil masum.

Iste böyleleri yüzünden bu memleket adam olmuyor!! Yaa kadin kaldik gitti yaa!! sinir bi olay abisi!!

Temel bir gün özel bir davete gitmek ichin smokin giymek zorunda kalmis ve giymis. Tam salona girerken bir de bakmiski tabela da "No Smoking" yaziyor!

Yorum yok!

Polis: - Ates serbest! diyince ordan geçen salak bir adam da;
- Heralde Ates'in annesi ve babasi çok sevinicektir! demis!!

Simdi ormanda oturan acil vaka bir hasta varmis, hastaneye gitmesi mecburmus. Bizim doktor da ne yapsin, almis jipini gitmis kadinin ormandaki evine. Almis kadini atmis jipinin arkasina ve ormanda gidiyorlarmis. Önüne kipkirmizi bir adam çikmis, ben demis ormanin kirmizili ibnesiyim demis. Bana bir yiyecek. Adam düsünmüs, sandvicini vermis ibneye. Sonra bir gölun etrafindan geçerken sapsari bir tip çikmis, el kol sallamis falan, bizimkini durdurmus. Ben demis bu gölün sarili ibnesiyim demis. Bana bir içecek. Bizimki durmus düsünmüs, vermis kolasini. Sonra yola devam etmis. Bizimki iste basbaya bildigimiz asvalta çikmis otoyolda gidiyormus. Önöne masmavi bir adam çikmis, el kol sallamis falan durdurmus bizimkini. Bizimki sinirlenmis. "Yaa asfaltin mavili ibnesi!!!! Sen ne istiyorsun????" Mavili herif dönmüs: "Ehliyet, ruhsat lütfen!"

Cem'den gelen güzel bi fikra... Yanliz ipneler çok masum, yiyecek, içecek gibi seyler istiyolar adamdan.

Adamin biri topalmis, karisi da oynamis...

Aferin sana

Ayda bes milyon kazanmak ister misin?
Evet
O zaman aya git!..

Atlantik Okyanusu'nda bir Titanik batmasindan kötü ne olabilir?
Ne?
Iki Titanik batmasi!..

- Senin bu söylediklerine kim inanir?
- Kadir Inanir...

- Bir fil elektrik direginden daha yüksege ziplayabilir mi?
- Elektrik diregi ziplayamaz ki!..

- Elektrik sandalyesinde oturan idam mahkumu gardiyana ne demis?
- Çok korkuyorum, elimi tutar misin?..

- Kedinin tirmaladigi köpek ne demis?
- Hiçbirsey, köpekler konusmaz ki...

Bir adamin kafasi atmis, vücudu da essek...
Bir adam yatmis, karisi da tekne...
Bir adam donmus, karisi da sütyen...

Christopher Colombus Amerika'da çölde yürürken tam karsisinda bir laz ve bir kaz görmüs. Kendisine çok ilginç gelen bu olaydan ötürü bu çöle Laz Ve Kaz ismini veren bu önemli kasiften sonra konusma özürlü Amerikalilar Laz ve Kaz diyemedikleri için bölgeye Las Vegas adini koyup olayin anisina tam Laz ve Kazin bulunduklari noktaya bir kumarhane kurmuslardir...

- Selam, ben Aydan Sener
- Hadi yaa... Ben de Dünyadan Neil Armstrong

- Aykut gol atamayinca ne der?
- I couldn't!

Adamin biri birgün eczaneye sinek ilaci almaya gitmis ve eczaci ona "Sineginizin nesi var acaba?" demis.

- "Emaye tencere" desene
- Emaye tencere
- No, you are not a tencere.

Iki adam muhabbet yapiyormus. Ne muhabbeti demisler, geyik muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler, Ren geyigi demisler. Ne reni demisler, el fRENi demisler. Ne eli demisler, hanimeli demisler. Ne hanimi demisler, ev hanimi demisler. Ne evi demisler, dag evi demisler. Ne dagi demisler, Agri Dagi demisler. Ne agrisi demisler, bas agrisi demisler. Ne basi demisler, kusbasi demisler. Ne kusu demisler, muhabbet kusu demisler. Ne muhabbeti demisler GEYIK muhabbeti demisler. Ne geyigi demisler...

alıntı
https://skandartr.yetkin-forum.com
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Nefret edilebilecek türden espriler >_>   Nefret edilebilecek türden espriler >_> EmptyPaz Ağus. 17, 2008 11:16 am

koptum yaa çok komikler xD
saol canım paylaşım için.. Wink
turkish_delight

turkish_delight

Kadın
Lakap : paNik PreNses XD

MesajKonu: Geri: Nefret edilebilecek türden espriler >_>   Nefret edilebilecek türden espriler >_> EmptyPtsi Ağus. 18, 2008 4:21 am

çok komikk saoll Laughing
İpek_S.K

İpek_S.K

Kadın

MesajKonu: Geri: Nefret edilebilecek türden espriler >_>   Nefret edilebilecek türden espriler >_> EmptyPaz Ağus. 24, 2008 5:19 am

Cok komik ve sinirler xD
Paylasımm için saoll..
skandar_BuSsRa

skandar_BuSsRa

Kadın

MesajKonu: Geri: Nefret edilebilecek türden espriler >_>   Nefret edilebilecek türden espriler >_> EmptyPaz Ara. 21, 2008 7:40 am

ayy çok soğuk bunlar bence Very Happy
Paradise City

Paradise City

Kadın

MesajKonu: Geri: Nefret edilebilecek türden espriler >_>   Nefret edilebilecek türden espriler >_> EmptyPaz Ara. 21, 2008 7:55 am

ece defol Very Happy
http://narniaturkey.coolbb.net/index.htm
aşkısı**asena**

aşkısı**asena**

Kadın

MesajKonu: Geri: Nefret edilebilecek türden espriler >_>   Nefret edilebilecek türden espriler >_> EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 3:39 am

ayyyy üşüdüm esprileri okuyunca=)

Nefret edilebilecek türden espriler >_>
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-