SkandarKeynes Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SkandarKeynes Fan Turkey

Türkiye'deki Skandar Keynes fanlarının buluşma noktası!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Skandar Facebook kullanıyor mu?

+26
* Melodi ~
sena&lt3skandar
rockysara
mine93
skander kaynes kolik kız
Edmund-Skandar
sanane96
basak45
aşkısı**asena**
^^//!!CeMrE!!//^^
skandar_elizabeth_blair
gözde
Paradise City
-qizZém-
Anteia
turkish_delight
skandarfan
skandar_elf
*Moonbeam.
SkandarManiac
skandy*irem
İpek_S.K
!!!Sis!!!
*skndr*&*nemesis*
Skandy**
Skandar4ever
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
sanane96

sanane96

Kadın

Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 06, 2009 11:03 am

facebook u var ancak eklemek imkansız çünkü sadece mesaj gönder var arkadaş olarak ekleyemiyoriz çok mesaj gönderdim ama maalesef cvp vermedi Sad
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın
Lakap : Us

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 06, 2009 5:06 pm

canım yanlışın olmasınn?
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 1:07 am

hyr kesinlikle yanlışım yok hatta o olduğuna emenim bile diyebiliiriz ünlüler eğer facebook açarlarsa sadece mesaj gönder seçeneğini açık bırakıyorlar yoksa onları arkadaş olarak ekleyenlerle baş edemezler skandar amin casper keynes yazın zaten ilk gelen onunki
-qizZém-

-qizZém-

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Şub. 07, 2009 1:03 pm

bence o değildir. insanlar artık bi tek bir sey bırakıolar msJ gönder fln veya sırf arkadaşl olarak ekleyi .biz yiyelm fln diie ...
basak45

basak45

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 08, 2009 4:08 am

ama onun facei olsa bile tam adını yazmaz bence uzun uzun ama resimden anlamaya çalış eğer bilindik bi resim koymuşsa zatn o değildr
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 08, 2009 10:48 am

Ya ben de daha önce öyle düşündüm ama eğer bizi keklemeye çalışan biri olsaydı attığım mesajlara cevap verirdi diye düşünüyorum belki de yanlış düşünüyorumdur ama umarım öyle değildir
basak45

basak45

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 08, 2009 10:51 am

fotoda yanında gerizekalı libertynin olduğu profilmi?
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 08, 2009 1:07 pm

ehuehu xD gerizekalı liberty.. işte buna bayıldım (:
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 08, 2009 1:14 pm

evet maalesef Sad skandar o kızı nasıl beğeniyor anlamıyorum piyasada o kadar güzel kız var gitmiş o gerizekalıyı bulmuş
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 08, 2009 1:17 pm

off evet yaa !! olcaksa da (ki olcak s: ) güsel biri olsa bari yaa ://
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 09, 2009 6:25 am

evet ya ya sakndar yakışıklı kız çirkin ötesi hiç yakışmıyorlar !
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 09, 2009 1:49 pm

aslında Skandy seviyosa bişiy sölemek istemem saygı duymaya çalışırım yani ama olmuyo işte yaa..
gerçekten ayrıldılarsa çok ii olmuş xD bebeişimize kız mı yok [:@] !!
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptySalı Şub. 10, 2009 11:32 am

arkadaşlar ............ inanmıyorum çoooooooooooooooooooooooook mutluyum .. bildiiniz gibi skandarın ablası soumaya ve annesi zelfa houranı nın facebookları vardı o kdar eklememe ragmen kabul etmedıler ama.. ben facede london ağına katıldım ve bu sayede onların profilini resimlerini bilgilerini her seylerını buldumm çünkü profillerin london agındakılere açmışlar sadece ve zelfa houranın facesında de skandarın olduğu 2 foto var hiç görmediğimiz .. inananmıyorum hala allahım çooooooooooook mutluyummmmm .... skandarrrrrrrrrr seni çooook seviyorumm .......................
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptySalı Şub. 10, 2009 3:17 pm

woooooowwww harika !!!!
çok merak ettim ya nasıl fotolarr cnm ??
ayhh tebrikler tebrikler ben de çok mutlu oldum şimdi =))
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 2:17 pm

tşk cnm ...skandarın olduğı iki foto var birisinde arkası dönük biriyle konusuo diğerinde de sette annesı falan çekılmışler ablasının da 205 fotosu var arkadaşlarıyla falan ve ayrıca son bombammmmmm daaa soumayanın msn i profilinde yazıyoooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sanane96

sanane96

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPerş. Şub. 12, 2009 8:26 am

ya o fotoları burda paylaşablir misin ben de merak ettim şimdi Very Happy:D
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPerş. Şub. 12, 2009 8:52 am

gözde demiş ki:
tşk cnm ...skandarın olduğı iki foto var birisinde arkası dönük biriyle konusuo diğerinde de sette annesı falan çekılmışler ablasının da 205 fotosu var arkadaşlarıyla falan ve ayrıca son bombammmmmm daaa soumayanın msn i profilinde yazıyoooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ya soumaya beni engellemişti de msn ini buraya yazsan olr mu Very Happy
basak45

basak45

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 13, 2009 9:33 am

çok sevindim bende hemen london ağına katılıyorum:D bide ingilizcesi iyi olan biri bana yardımcı olabilirmi?henry bana mesaj atmış cevirdim hatta öğretmenlere falan da sordum ama tam olarak ne demek istediğini anlayamadım Crying or Very sad henrynin yazdığı'''NOTICE FROM BUREAU OF ENGLAND INTERNAL AFFAIRS
Comrade Keynes Carpenter has been confiscate for communicating with outside participant. no more talky now.
-Comrade Petrovixch'''' nedemek istio bana yha??

ben london ağına katıldım ama yinede onların profiline giremiyorum sen nasıl girdin yha Question Rolling Eyes
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyCuma Şub. 13, 2009 12:02 pm

valla bilmem , ben girebiliyorumm .. Very Happy Very Happy resimleri profilleri falan her şeyi görülebilio =))
basak45

basak45

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 6:41 am

bende bazı london ağındaki kullanıcılara girebiliyorum ama annesiyle ablasına giremiyorum belkide engellemişlerdiryani hala girebiliyosun öle mi?(bide şu henry ne demek istio biri bana yardımcı olsun please)
gözde

gözde

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 9:56 am

evet girilebilio ... Very Happy
*Moonbeam.
Admin
*Moonbeam.

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 11:00 am

Gözde acaba resimleri buraya koyar mısın?
Ve Soumaya'nın msn ini de lütfen =)
basak45

basak45

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyC.tesi Şub. 14, 2009 11:21 am

yha ben nie giremiyorum offff Evil or Very Mad Shocked
skandy*irem

skandy*irem

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPaz Şub. 15, 2009 2:11 pm

ayy walla ne demek istiyo ne alaka ben de anlamadım..biras saçma geldi bana Very Happy
basak45

basak45

Kadın

MesajKonu: Geri: Skandar Facebook kullanıyor mu?   Skandar Facebook kullanıyor mu? - Sayfa 6 EmptyPtsi Şub. 16, 2009 12:13 pm

İngiltere iş bürosundan duyuru. arkadaş Keynes , dış katılımcıyla iletmek için el koydu. Şimdi daha fazla konuşma.
-Arkadaş Petrovixch -------bu öğretmenimin çevrimi ama yinede anlamadm
Crying or Very sad

Skandar Facebook kullanıyor mu?
6 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sonraki
 Similar topics
-
» Sitemizin Facebook Grubu
» Skandar Fan
» Skandar!